Каталог статтей

В первые 6 месяцев нет необходимости расширять меню малыша с помощью каких-либо продуктов питания, ведь молоко мамы дает ему все необходимое для развития. Впрочем, в некоторых случаях, по назначению педиатра, первый прикорм может потребоваться ребенку раньше, но не ранее 4 месяцев.
Як вводять прикорм дітям у різних країнах світу? - image
Як вводять прикорм дітям у різних країнах світу?
Введення першого прикорму діткам у різних країнах світу вводяться по-різному, виходячи з історичних та гастрономічних особливостей.
Прикорм дитини в 12 місяців - image
Прикорм дитини в 12 місяців
Харчування дитини в 1 рік має бути досить різноманітним, щоб вона отримувала необхідні поживні речовини і могла підготуватися до переходу на дорослу їжу. У цій статті ви дізнаєтеся все про харчування дитини в 1 рік.
Вода у раціоні малюка у період першого прикорму - image
Вода у раціоні малюка у період першого прикорму
Після народження та у перші місяці життя дитина, через особливості організму, здатна засвоювати лише рідку їжу, в ідеалі, грудне молоко, що забезпечує малюка усім необхідним для росту та виступає джерелом води для немовляти.
Педприкорм або педагогічний прикорм - image
Педприкорм або педагогічний прикорм
Що таке педприкорм? Як і коли його починати? Все про переваги та недоліки педприкорму
Поради стосовно прикорму дитини в 5 місяців - image
Поради стосовно прикорму дитини в 5 місяців
Саме лише матусине молоко радять для всіх здорових крихіток від появи на світ і до того часу, поки їм не виповниться півроку. Після цього треба знайомити малюка із різноманіттям харчових продуктів та поступово переходити на їжу дорослих. Інколи, якщо дитинка готова до цього фізіологічно, таке знайомство можна розпочати і раніше, втім, не рекомендується робити це до того часу, як їй виповниться 16 тижнів. Загалом, розпочати цей процес можливо в будь-який час у проміжку від 4 до 6 міс., за готовності до нього малюка
Як починати перший прикорм з 4 місяців? - image
Як починати перший прикорм з 4 місяців?
Українські та європейські рекомендації, так само як і рекомендації ВООЗ, погоджуються в тому, що найкращою їжею, яку матуся може запропонувати своєму малюкові після народження, є її молоко. Таке годування містить оптимальну кількість нутрієнтів, а також захищає дитячий організм від впливу інфекцій допоки він розвине власні механізми імунного захисту.